шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NS7 Sharp за ціною від 529 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco NS7 Sharp

Вага (г): 278; Довжина кабелю (м): 1.1; підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП + наскрізна розетка
Колір
Тип
мережевий ЗП + наскрізна розетка
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Довжина кабелю
1.1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
278 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.

від 529  до 1 140 грн.
Hoco Мережевий фільтр Hoco NS7 Sharp 1 position (PD20W/1C2A) Black
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Hoco NS7 4000w 16а 1.1м 1 розетка PD/QC3.0 2xUSB-A/USB-C порти чорний
AKS.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Фільтр HOCO NS7 на 1 розетку + 2 USB + USB-C, 20W, кабель 1.1м, 220В, Black, Box NS7B
Comtrading.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco NS7 Sharp 1 position (PD20W/1C2A) Desktop Socket Black
MAUDAU (Київ)
699 грн.
← купити
Фільтр HOCO NS7 на 1 розетку + 2 USB+ USB-C, 20W, кабель 1.1м, 220В, Black, Box Y-38838
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
761 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco NS7 2 USB, Type-C PD 20W 1 розетка 1.1m black
Rozetka.ua (Київ)
657 грн.
← купити
Фільтр HOCO NS7 на 1 розетку + 2 USB + USB-C, 20W, кабель 1.1 м, 220В, Black, Box
MAUDAU (Київ)
807 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco NS7 Sharp USB-C/USB-A Чорний
MAUDAU (Київ)
724 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco NS7 Sharp 1 position(PD20W/1C2A) desktop socket(EU) Чорний
MAUDAU (Київ)
893 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco NS7 2 USB/ Type-C PD 20W 1 розетка 1.1m чорний
MAUDAU (Київ)
812 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NS7 Sharp, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NS7 Sharp. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NS7 Sharp у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія