шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch за ціною від 88 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Hoco Z27 Staunch

Вага (г): 42; Габарити (мм): 65x26x26; Потужність (на всі порти) (Вт): 12; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
12 Вт
Габарити
65x26x26 мм
Вага
42 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 88  до 349 грн.
Hoco Автомобільний зарядний пристрій для телефона Hoco Z27 Staunch (2USB 2.4 A) + Lightning cable
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 White 2 USB 2.4A
MAUDAU (Київ)
149 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Lightning cable Z27 | 2USB, 2.4A | 4756266
Rozetka.ua (Київ)
171 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 2 USB White + USB Cable XiaomicroUSB
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 2 USB White + USB Cable Type-C
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 White 1 USB + USB Cable iPhone 8
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch dual port in-car charger set with Lightning 2USB 2.4A Білий
MAUDAU (Київ)
267 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch dual port in-car charger set with Micro 2USB 2.4A Білий
MAUDAU (Київ)
243 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Lightning cable Z27 |2USB, 2.4A|
MAUDAU (Київ)
186 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Micro cable Z27 |2USB, 2.4A|
MAUDAU (Київ)
148 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z27 Staunch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія