шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up за ціною від 241 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Hoco Z32B Speed up

Вага (г): 20; Габарити (мм): 52x23x23; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 27;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
27 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Габарити
52x23x23 мм
Вага
20 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 241  до 875 грн.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B QC3.0 1 USB + Type-C Black + USB Cable iPhone
MAUDAU (Київ)
399 грн.
← купити
АЗУ « Hoco - Z32B Speed up » PD+QC3.0 — Black
Rozetka.ua (Київ)
431 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B 1USB + Type-C QC3.0+PD Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B 1 USB + Type-C QC 3.0 Black + Cable Type-C to iPhone X
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up 27W з підтримкою PD QC3.0 - Black (741374)
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Авто Зарядний Пристрій Hoco Z32B Speed UP PD+QC3.0 18W
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Borofone Fresh dual port PD car charger BZ32B |1Type-C/1USB, 48W/3A, PD/QC| Grey
Rozetka.ua (Київ)
252 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed Up PD20W + QC3.0 [110003]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed UP PD 20W+QC3.0 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
281 грн.
← купити
АЗП Hoco Z32B Speed up PD20W + QC3.0 car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
262 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z32B Speed up, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія