шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up за ціною від 241 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Hoco Z32B Speed up

Вага (г): 20; Габарити (мм): 52x23x23; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 27;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
27 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Габарити
52x23x23 мм
Вага
20 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 241  до 875 грн.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B QC3.0 1 USB + Type-C Black + USB Cable iPhone
MAUDAU (Київ)
399 грн.
← купити
АЗУ « Hoco - Z32B Speed up » PD+QC3.0 — Black
Rozetka.ua (Київ)
431 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B 1USB + Type-C QC3.0+PD Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B 1 USB + Type-C QC 3.0 Black + Cable Type-C to iPhone X
MAUDAU (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up 27W з підтримкою PD QC3.0 - Black (741374)
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Авто Зарядний Пристрій Hoco Z32B Speed UP PD+QC3.0 18W
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Borofone Fresh dual port PD car charger BZ32B |1Type-C/1USB, 48W/3A, PD/QC| Grey
Rozetka.ua (Київ)
252 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed Up PD20W + QC3.0 [110003]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed UP PD 20W+QC3.0 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
281 грн.
← купити
АЗП Hoco Z32B Speed up PD20W + QC3.0 car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
262 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z32B Speed up, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія