шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни87Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z49 Level за ціною від 102 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco Z49 Level

Вага (г): 17; Габарити (мм): 25x60; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 18; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
18 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
25x60 мм
Вага
17 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 102  до 441 грн.
Автомобільний Зарядний Пристрій 1USB+1Type-C Hoco Z49B Level QC3.0 38W Black
Pocketstore.ua (Київ)
392 грн.
← купити
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z49B Level PD38W (1C1A) car charger Black
MTA.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Hoco Z49B 38w PD/QC3.0 USB-C/USB-A ports car charger black
AKS.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Z49 Level 2xUSB Black (6931474795601) 6931474795601
Comtrading.ua (Київ)
426 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z49B Level PD38W (1C1A) car charger Black
Soho.com.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z49B Level PD38W(1C1A) car charger Чорний
MAUDAU (Київ)
245 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Lightning Cable Level dual port car charger Z49 | 2USB, 12W, 2.4A | 4756374
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Автомобільний Зарядний Пристрій 2USB Hoco Z49 Level Black
Pocketstore.ua (Київ)
280 грн.
← купити
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z49B Level Metal Gray 38W
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO Z49 Level 2xUSB Metal Gray (6931474795618) 6931474795618
Comtrading.ua (Київ)
433 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z49 Level, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z49 Level. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z49 Level у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія