шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C153A Changer за ціною від 292 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco C153A Changer

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20; Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований) / висувний /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 292  до 535 грн.
Hoco C153A 20w PD fast charger + USB-C fast charger black
AKS.ua (Київ)
355 грн.
← купити
МЗП Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W Black
MAUDAU (Київ)
298 грн.
← купити
МЗП Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W Black IS-000000818421
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
535 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C153A, PD, black + кабель Type-C
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C153A PD чорний + кабель Type-C
MAUDAU (Київ)
416 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W (Black) (243527)
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
МЗП Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W чорний
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Hoco C153A із швидкою зарядкою PD20W та вбудованим кабелем Type-C 0.65М для Android Android Чорн
Rozetka.ua (Київ)
292 грн.
← купити
МЗП Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C153A Changer, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C153A Changer. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C153A Changer у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія