шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни120Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C72A Glorious за ціною від 84 грн.
Відео 3Фото 9

Характеристики та опис Hoco C72A Glorious

Вага (г): 55; Габарити (мм): 82x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x42x26 мм
Вага
55 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 84  до 737 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C72A Glorious White (1USB, 2.1А 6931474712899)
MTA.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C72A Glorious (1USB, 2.1А) White (6931474713018) + кабель Type-C 6931474713018
Click.ua (Київ)
172 грн.
← купити
Hoco 6931474713018
Mallprix.com (Київ)
146 грн.
← купити
HOCO C72A 10.5W White (6931474713018) C72A10.5WWhite(6931474713018)
COMFY.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C72A Glorious (1USB, 2.1А) White (6931474713001) + кабель MicroUSB 6931474713001
Comtrading.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C72A Glorious + Type-A to MicroUSB Cable White
Soho.com.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 1USB C72A 2.1A White + USB Cable Type-C
MAUDAU (Київ)
149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72A Glorious single port charger set (Type-C) White (6931474713018)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C72A Glorious + Type-A to MicroUSB Cable White
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C72A Glorious + Type-A to Type-C Cable White
MTA.ua (Київ)
169 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C72A Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C72A Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C72A Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія