шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional за ціною від 399 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco NS3 Multifunctional

Вага (г): 94; Габарити (мм): 70x51x79; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x51x79 мм
Вага
94 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Доволен устройством! Работает чуть более полу года.
31 березня 2024, 11:09 #
Переваги:1. Очень тугие контакторы в розетке 220 вольт, вилка точно не выпадет.2. Понижающий преобразователь не греется при работе.3. Поддерживает быструю зарядку на порте USB C.4. Если вставить устройство так, что-бы надпись "hoco." была вверху, то сверху на устройстве можно увидеть подставку для смартфонов.

Недоліки:Лично для меня недостатки отсутствуют. Данное устройство полностью соответствует моим требованиям.

Коментар:Покупал как зарядник для гаджетов в укрытиях. Нужно было что-бы типа был и зарядник, но и что-бы розетка была не занята. Данное устройство полностью соблюдает мои требования.

Автор:Егор Тростянков  пользуюсь Hoco NS3 Multifunctional кілька місяців

від 399  до 994 грн.
Hoco Мережевий фільтр Hoco NS3 Black
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO NS3 на 4 розетки + 3 USB, 20W, 220В, Black HOCO NS3B
Comtrading.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зар.пр. 220V Hoco NS3 Multifunctional Socket Black
Titan.ua (Львів)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional socket (1C2A PD20W) Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий фільтр HOCO NS3 на 1 розетку + 2 USB + USB-C, 20W, 220В, Black Y-37851
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
604 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Home Charger | 20W | PD | 2Usb Black
Rozetka.ua (Київ)
994 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO NS3 на 1 розетку + 2 USB + USB-C, 20W, 220В, Black
MAUDAU (Київ)
641 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 USB/2 Type-C QC PD 20W 1 розетка чорне
MAUDAU (Київ)
714 грн.
← купити
Мережевий багатофункціональний зарядний пристрій розетка із швидкою зарядкою Hoco NS3 20W PD 2 USB/Type-C
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій перехідник Hoco NS3, USB, 2 Type-C, QC, PD, 1 розетка, чорний
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NS3 Multifunctional, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія