шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco AC5 Level за ціною від 286 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco AC5 Level

Вага (г): 117; Габарити (мм): 63x54x53; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: адаптер для подорожей (travel adapter)
Колір
Тип
адаптер для подорожей (travel adapter)
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
63x54x53 мм
Вага
117 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  650 грн.

від 286  до 744 грн.
Мережевий зарядний пристрій HOCO AC5 Level dual port universal conversion charger Black 6931474778284
Comtrading.ua (Київ)
691 грн.
← купити
МЗП Hoco AC5 Level 2USB+Socket Black
MAUDAU (Київ)
497 грн.
← купити
HOCO Hoco AC5 Level Dual Port Black (6931474778284) 6931474778284
Kvshop.com.ua (Київ)
547 грн.
← купити
УЗП HOCO AC5 Level dual port universal conversion charger Black (6931474778284)
Rozetka.ua (Київ)
471 грн.
← купити
Фільтр HOCO AC5 на 1 розетку + 2 USB, 220В, кабель 1,5м, Black/Gray, Box AC5ABG
Comtrading.ua (Київ)
620 грн.
← купити
УЗП HOCO AC5 Level dual port universal conversion charger Black
Rozetka.ua (Київ)
673 грн.
← купити
УЗП HOCO AC5 Level dual port universal conversion charger Black (6931474778284)
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
УЗП HOCO AC5 Level dual port universal conversion charger Black (6931474778284)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Перехідник HOCO Type-C Digital 3.5 LS33 12 см DAC 5г grey
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій перехідник Hoco AC5, 2 USB (EU, US, UK, AUS) сріблясто-чорний
Rozetka.ua (Київ)
504 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco AC5 Level, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco AC5 Level. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco AC5 Level у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія