шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C161A Speed за ціною від 261 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C161A Speed

Вага (г): 94; Габарити (мм): 65x49x49; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.2; Макс. потужність (USB) (Вт): 60;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
65x49x49 мм
Вага
94 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 261  до 582 грн.
Hoco C161A 40w PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable White
AKS.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C161A Speed PD40W (1USB-C) White
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
МЗП Hoco C161A Speed PD40W (1USB-C) White
MAUDAU (Київ)
262 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Speed single port PD charger C161A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Hoco C161A 40w PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
272 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Speed single port PD charger set C161A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C161A Speed PD40W (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C (White) (254481)
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Speed single port PD charger set C161A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Speed single port PD charger C161A |1Type-C, 40W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
328 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Hoco C161A 40 Вт із портом Type-C швидка зарядка та кабель USB-C Білий (24428)
Rozetka.ua (Київ)
582 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C161A Speed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C161A Speed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C161A Speed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія