шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни254Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C72Q Glorious за ціною від 112 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Hoco C72Q Glorious

Вага (г): 64; Габарити (мм): 82x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x42x26 мм
Вага
64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 112  до 769 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C72Q Glorious + Type-C Cable Black (QC3.0 1USB/2A)
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Hoco 6931474732521
Mallprix.com (Київ)
172 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Micro USB cable Glorious charger set C72Q 1USB, QC3.0/FCP/AFC, 3A, 18W Black (000006437)
One-click.com.ua (Дніпро)
137 грн.
← купити
HOCO C72Q QC3.0 charger set(Micro) 18W Black (6931474732521) C72QQC3.0chargerset(Micro)18WBlack(6931474732521)
COMFY.ua (Київ)
155 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Hoco C72Q Glorious Black
Soho.com.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C72Q Glorious USB QC3.0 + cable USB to USB-C 18W Black (6931474732545) 6931474732545
E-server.com.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C72Q Glorious single port QC3.0 charger set(Micro) Black 6931474732521
Comtrading.ua (Київ)
464 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C72Q Glorious USB QC3.0 + cable USB to USB-C 18W Black (6931474732545)
MAUDAU (Київ)
311 грн.
← купити
МЗП Hoco C72Q Glorious QC3.0 18W (1USB-A) Білий IS-000000417301
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
425 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C72Q 1USB 3A + Type-C Cable Black
Rozetka.ua (Київ)
186 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C72Q Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C72Q Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C72Q Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія