шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C93A Easy Charge за ціною від 217 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C93A Easy Charge

Вага (г): 57; Габарити (мм): 83x41x25; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; дисплей; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 3; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
3 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x41x25 мм
Вага
57 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 217  до 463 грн.
Зарядний пристрій Hoco C93A 3 USB-порти з екраном набір із кабелем Type-C
MAUDAU (Київ)
449 грн.
← купити
Адаптер Мережевий HOCO Lightning cable Easy charge digital display charger set C93A | 3USB, 3.4A | 4756109
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C93A 3 юсб виходи та дисплей блок живлення
MAUDAU (Київ)
399 грн.
← купити
Блок зарядний набір Hoco Easy charge C93A Lightning cable 3USB білий
MAUDAU (Київ)
429 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Lightning cable C93A 3USB 3.4A white
Rozetka.ua (Київ)
462 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Lightning cable Easy charge digital display charger set C93A |3USB, 3.4A|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C93A 3 USB 3.4A з Led-дисплеєм cable Micro-USB 1m, White
Rozetka.ua (Київ)
347 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Lightning cable Easy charge digital display charger set C93A | 3USB, 3.4A |
Rozetka.ua (Київ)
217 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Lightning cable C93A 3USB 3.4A white
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Hoco C93A Easy Charge |3USB, 3.4A, цифровий LED-дисплей, багаторівневий захист, універса
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C93A Easy Charge, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C93A Easy Charge. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C93A Easy Charge у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія