шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ1 Geek за ціною від 480 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco CQ1 Geek

Вага (г): 229; Габарити (мм): 175x130x30; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
175x130x30 мм
Вага
229 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 480  до 1 660 грн.
Тримач із зардним пристроєм HOCO CQ1 Geek folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger черний
MAUDAU (Київ)
1 113 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Geek folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger CQ1 (iWatch/phone/earphone, 15WQi, 27W Type-C) 4757007
Rozetka.ua (Київ)
1 234 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ1 3в1 магнітний чорний
MAUDAU (Київ)
806 грн.
← купити
Безпровідна зарядка підставка Hoco CQ1 3в1 для iPhone, iWatch/Airpods на 5-15W чорна
Rozetka.ua (Київ)
985 грн.
← купити
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CQ1 3-in-1 15W (for iWatch) Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 196 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Qi HOCO Geek folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger CQ1
Rozetka.ua (Київ)
1 401 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій 3 в 1 Hoco CQ1 Geek folding
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротовий Зарядний пристрій Hoco CQ1 3-in-1 15W (for iWatch) Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ1 3в1 магнітний Black
Rozetka.ua (Київ)
1 118 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ1 3в1 магнітний Black
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ1 Geek, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ1 Geek. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ1 Geek у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія