шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull за ціною від 832 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CQ12 Joyfull

Вага (г): 108; Габарити (мм): 140x139x85; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
140x139x85 мм
Вага
108 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 832  до 1 486 грн.
Hoco CQ12 3-in-1 15w wireless charger black
AKS.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull 3-in-1 wireless fast charger Чорний
MAUDAU (Київ)
1 144 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ12 Joyfull 3-in-1 wireless fast charger Black
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull 3 in 1 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ12 3-in-1 чорний швидкий зарядний пристрій
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ12 Joyfull 3-in-1 wireless fast charger Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull 3 в 1 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 486 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ12 Joyfull, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ12 Joyfull у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія