шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ13 Triumph за ціною від 801 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CQ13 Triumph

Вага (г): 185; Габарити (мм): 152x84x22; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
MagSafe
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
152x84x22 мм
Вага
185 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 801  до 1 486 грн.
Hoco CQ13 Triumph 3-in-1 15w wireless charger black
AKS.ua (Київ)
857 грн.
← купити
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ13 Triumph 3in1 Black travel folding
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ13 Triumph 3 in 1 Travel Folding Black
Цифра (Київ)
801 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ13 Triumph 3 in 1 Travel Folding Black
Stls.store (Київ)
830 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ13 Triumph 3in1 travel folding Black
MAUDAU (Київ)
815 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ13 Triumph 3in1 travel folding Black IS-000000741631
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
948 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Triumph 3-in-1 travel folding wireless fast charger CQ13 |15W| 4973222
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Зарядка Qi HOCO Triumph 3-in-1 travel folding wireless fast charger CQ13 |15W|
MAUDAU (Київ)
1 232 грн.
← купити
Бездротова зарядка Qi Hoco CQ13 Triumph 3-in-1 travel folding wireless fast charger 15Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 481 грн.
← купити
Зарядка Qi HOCO Triumph 3-in-1 travel folding wireless fast charger CQ13 |15W| Black
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ13 Triumph, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ13 Triumph. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ13 Triumph у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія