шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute за ціною від 409 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CQ16B Astute

Вага (г): 180; Габарити (мм): 84x84x33; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність зарядки навушників (Вт): 5
Колір
Тип
мережевий + бездротовий ЗП
Зон зарядки
1
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
84x84x33 мм
Вага
180 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 409  до 849 грн.
Hoco CQ16B Astute 2-in-1 36w desktop charger black
AKS.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger Black
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Бездротовий ЗП Magsafe HOCO CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger чорний
MAUDAU (Київ)
621 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute (2 в 1) Type-C для смартфонів/навушників настільна зарядна станція Білий
Rozetka.ua (Київ)
578 грн.
← купити
Hoco CQ16B Astute 2-in-1 36w desktop charger white
AKS.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger Milky White
MTA.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Бездротовий ЗП Magsafe HOCO CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger молочно-білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger Milky white
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий ЗП Magsafe HOCO CQ16B Astute 2-in-1 desktop charger Milky white
Rozetka.ua (Київ)
614 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ16B Astute, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ16B Astute у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія