шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ4 Unique за ціною від 689 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Hoco CQ4 Unique

Вага (г): 140; Габарити (мм): 98x72x25; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
98x72x25 мм
Вага
140 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 689  до 1 259 грн.
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ4 Unique 3-in-1 Black
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco 3 in 1 Folding CQ4 Black (608510)
Touch (Дніпро)
699 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ4 Unique 3 in 1 Black
Цифра (Київ)
764 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ4 Unique 3 in 1 Black
Stls.store (Київ)
791 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco Unique 3-in-1 Folding Magnetic Wireless Fast Charger CQ4 15W (Black)
Skay.ua (Одеса)
839 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ4 Unique 3in1 Black
MAUDAU (Київ)
778 грн.
← купити
HOCO Hoco Unique 3-in-1 Folding Magnetic Wireless Fast Charger CQ4 15W (Black) Зарядний пристрій Hoco Unique 3-in-1 Folding
Kvshop.com.ua (Київ)
997 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ4 Unique 3in1 Black IS-000000675441
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
920 грн.
← купити
Безпровідна зарядка підставка HOCO CQ4 3в1 на 15W Magsafe
Rozetka.ua (Київ)
1 100 грн.
← купити
Беспроводное ЗУ Hoco CQ4 Unique 3-in-1 folding magnetic wireless 15W
MAUDAU (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ4 Unique, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ4 Unique. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ4 Unique у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія