шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ6 Power за ціною від 311 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco CQ6 Power

Вага (г): 127; Габарити (мм): 263x84x12; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 3; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
3 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
263x84x12 мм
Вага
127 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.

від 311  до 1 112 грн.
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 Power 3-in-1 Black
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ6 Power 3-in-1 wireless fast charger (for Samsung Watch) Black
MAUDAU (Київ)
634 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Step 3-in-1 Wireless Fast Charger CQ6 (Samsung Watch) | 223 W Total | 5051640
Rozetka.ua (Київ)
771 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ6 Power 3-in-1 wireless fast charger (for Samsung Watch) White
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядка Qi HOCO Step 3-in-1 wireless fast charger CQ6 (Samsung Watch) |223 W Total|
MAUDAU (Київ)
790 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 23W 3в1 чорний
MAUDAU (Київ)
857 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 23W 3в1 білий
MAUDAU (Київ)
826 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Step 3-in-1 Wireless Fast Charger CQ6 (Samsung Watch) | 223 W Total | 5051639
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CQ6 Power 3-in-1 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CQ6 Power 3-in-1 wireless fast charger(SAM Watch) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ6 Power, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ6 Power. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ6 Power у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія