шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ5 Step за ціною від 472 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco CQ5 Step

Вага (г): 127; Габарити (мм): 236x84x12; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
236x84x12 мм
Вага
127 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 472  до 1 119 грн.
СЗУ беспроводное Hoco CQ5 Step белое 24107506
Allbattery.ua (Харків)
730 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ5 Step 3in1 Black
MAUDAU (Київ)
651 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Step 3-in-1 Wireless Fast Charger CQ5 (iWatch) |22.5 W Total| 4757013
Rozetka.ua (Київ)
798 грн.
← купити
Зарядний пристрій бездротовий (Qi) HOCO CQ5 Step 3-in-1 wireless fast charger (iWatch) 22.5 W Total
MAUDAU (Київ)
816 грн.
← купити
Зарядний пристрій бездротовий 3 в 1 HOCO CQ5 Step 22.5 W білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ5 22.5W 3в1 білий
MAUDAU (Київ)
878 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ5 22.5W 3в1 чорний
MAUDAU (Київ)
632 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Step 3-in-1 Wireless Fast Charger CQ5 (iWatch) |22.5 W Total| 4757014
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова зарядка Qi HOCO Step 3in1 wireless fast charger CQ5 (iWatch) 22.5W white
Rozetka.ua (Київ)
1 017 грн.
← купити
Бездротова зарядка Qi HOCO Step 3in1 wireless fast charger CQ5 (iWatch) 22.5W black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ5 Step, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ5 Step. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ5 Step у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія