шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS14A Ocean за ціною від 176 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Hoco CS14A Ocean

Вага (г): 49; Габарити (мм): 77x45x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x45x32 мм
Вага
49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 176  до 636 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco CS14A Ocean PD&QC 3.0 20W Black
Pocketstore.ua (Київ)
552 грн.
← купити
HOCO CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black (6942007603898) CS14AOceanPD20W+QC3.0chargerBlack(6942007603898)
COMFY.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black (6942007603898) 6942007603898
Dendi.ua (Мукачево)
189 грн.
← купити
Набор СЗУ HOCO CS14A + кабель Lighting, 1xUSB+1xUSB-C, PD20W+QC3.0, кабель 1м, Black, Box HOCO CS14A / LW
Comtrading.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Ocean charger CS14A 20W чорний
MAUDAU (Київ)
176 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black (6942007603898)
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій HOCO CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black (6942007603898 )
Rozetka.ua (Київ)
262 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS14A Ocean PD20W+QC3.0 charger Black (6942007603898)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco CS14A Ocean PD&QC 3.0 20W Black
Rozetka.ua (Київ)
621 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS14A Ocean, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS14A Ocean. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS14A Ocean у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія