шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS52A Surplus за ціною від 132 грн.
Фото 25

Характеристики та опис Hoco CS52A Surplus

Вага (г): 37; Габарити (мм): 74x41x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
74x41x29 мм
Вага
37 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 132  до 429 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS52A Surplus single-port QC3.0 charger set (Micro) White
MTA.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Hoco CS52A 18w QC3.0 home charger + micro USB cable white
AKS.ua (Київ)
188 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS52A Surplus single-port QC3.0 charger set (Micro) White
Soho.com.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Блок живлення HOCO CS52A 1xUSB, 18 Вт, білий, блістер HOCO CS52A / W
Comtrading.ua (Київ)
160 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS52A Surplus single-port QC3.0 charger set(Type-C) White
Rozetka.ua (Київ)
356 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS52A Surplus single-port QC3.0 charger set (Type-C) White
MTA.ua (Київ)
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS52A White
MTA.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Hoco CS52A 18w QC3.0 home charger white
AKS.ua (Київ)
198 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS52A Surplus single-port QC3.0 Charger Set (Type-C) White 6942007631471
Comtrading.ua (Київ)
132 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS52A Surplus single-port QC3.0 charger set(Type-C) White (6942007631471)
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS52A Surplus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS52A Surplus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS52A Surplus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія