шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS75A Star Speed за ціною від 509 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Hoco CS75A Star Speed

Вага (г): 164; Габарити (мм): 87x57x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 70
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
70 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
87x57x32 мм
Вага
164 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  800 грн.

від 509  до 781 грн.
Hoco CS75A Star Speed 70w GaN PD 2xUSB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS75A Star Speed PD70W + QC3.0 (1USB-A/2C) Midnight Black
MTA.ua (Київ)
← купити
СЗУ 110-240V HOCO CS75A 2USB-C+1xUSB, PD70W+QC 3.0, White, Blister Y-46292
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
765 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS75A PD 70W USB-A Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
781 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS75A White
MTA.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO CS75A, USB, 2Type-C, QC, чорний
Rozetka.ua (Київ)
760 грн.
← купити
Зарядний блок живлення 2xType-C+USB HOCO CS75A Star Speed 70 W 5 V 3 A чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS75A 2хType-C+USB PD70W швидка зарядка для мобільних пристроїв для ноутбуків і смартфонів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
548 грн.
← купити
МЗП Hoco CS75A Star Speed PD70W+QC3.0 (1USB-A/2C) Midnight black
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO CS75A Star Speed PD70W(2C1A) charger midnight чорний
Rozetka.ua (Київ)
710 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS75A Star Speed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS75A Star Speed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS75A Star Speed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія