шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS83A Excellent за ціною від 173 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco CS83A Excellent

Вага (г): 54; Габарити (мм): 76x40x33; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x40x33 мм
Вага
54 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 173  до 471 грн.
Hoco CS83A 20w PD/QC USB-C/USB-A fast charger black
AKS.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель T
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
МЗП Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
216 грн.
← купити
МЗП Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000818581
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
471 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning (
Rozetka.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Hoco CS83A 20w PD/QC USB-C/USB-A ports + USB-С to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Excellent charger with digital display CS83A |1USB/1Type C, PD/QC, 20W/3A| black 6942007664523 (Чорни
Rozetka.ua (Київ)
246 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS83A PD20W QC3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв з цифровим дисплеєм Чорний
Rozetka.ua (Київ)
173 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS83A PD20W+QC3.0 швидке заряджання + кабель Type-C to Lightning з цифровим дисплеєм Чорний
Rozetka.ua (Київ)
202 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS83A Excellent, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS83A Excellent. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS83A Excellent у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія