шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco DFM01 Legend за ціною від 252 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco DFM01 Legend

дисплей; індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 38; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП + FM трансмітер
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
38 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  550 грн.

від 252  до 551 грн.
АЗП FM модулятор Hoco DFM01 Legend 20W+QC3.0 (2USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
252 грн.
← купити
Hoco ФМ-модулятор Hoco DFM01 Legend 20W + QC3.0 Black
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Автомобільний FM трансмітер HOCO DFM01 Legend Bluetooth, 38W, PD/QC, 2USB + Type-C, Hands-Free, підтримка USB/TF
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Legend car BT FM transmitter DFM01 |2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A|
MAUDAU (Київ)
450 грн.
← купити
Автомобільний адаптер HOCO Legend car BT FM transmitter DFM01 | 2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A| 4997623
Rozetka.ua (Київ)
403 грн.
← купити
Автомобільний FM-трансмітер Hoco DFM01 Legend car BT FM transmitter 2хUSB/Type-C 38 Вт Black
Rozetka.ua (Київ)
551 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Legend car BT FM transmitter DFM01 |2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Legend car BT FM transmitter DFM01 |2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco Bluetooth модулятор 2xUSB/Type-C PD20W+QC3.0 LED DFM01 black (HocoDFM01)
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Legend car BT FM transmitter DFM01 |2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DFM01 Legend, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco DFM01 Legend. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco DFM01 Legend у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія