шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N25 Maker за ціною від 110 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco N25 Maker

Вага (г): 51; Габарити (мм): 80x35x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x35x29 мм
Вага
51 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 110  до 628 грн.
МЗП Hoco N25 Maker (2 USB) + Кабель MicroUSB Black
Sota.store (Київ)
249 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Maker dual Port charger set N25 2USB, 2.1A White (000009299)
One-click.com.ua (Дніпро)
117 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco N25 (2USB/ 2.1A) + кабель iPhone чорний 23061146
Allbattery.ua (Харків)
420 грн.
← купити
Набор СЗУ HOCO N25 + кабель Lighting, 2xUSB, 2.1A, кабель 1м, Black, Blister HOCO N25 / LB
Comtrading.ua (Київ)
528 грн.
← купити
Комплект блок і кабель Hoco N25 Maker (2 USB) Lightning 6931474782090 чорний
MAUDAU (Київ)
264 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Maker dual port charger N25 | 2USB, 2.1A | 4756185
Rozetka.ua (Київ)
203 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Maker dual Port charger set N25 2USB, 2.1A Black (000009508)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Maker dual port charger N25 2USB, 2.1A White (000009413)
One-click.com.ua (Дніпро)
110 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Lightning Cable Maker dual port charger set N25 2USB, 2.1A White (000009414)
One-click.com.ua (Дніпро)
116 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Lightning Cable Maker dual port charger set N25 2USB, 2.1A Black (000009506)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N25 Maker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N25 Maker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N25 Maker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія