шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ10 Handy за ціною від 312 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис Hoco NZ10 Handy

Вага (г): 34; Габарити (мм): 44x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 20
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Потужність (на всі порти)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
метал
Габарити
44x26 мм
Вага
34 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 312  до 550 грн.
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ10 Handy PD45W+QC3.0 car charger Silver 6942007601825
Dendi.ua (Мукачево)
339 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO NZ10 Handy USB-A/Type-C Silver (6942007601825) 6942007601825
Comtrading.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Автозарядний адаптер HOCO NZ10 45 W набір із кабелем usb-c - usb-c сріблястий
MAUDAU (Київ)
550 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій для Hoco NZ10 PD45W / QC3.0 ( 1 Type-C / 1 USB ) без кабеля, Steel gray
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Автомобільний комплект - адаптер і кабель HOCO NZ10 45 W usb-c - lightning сріблястий
MAUDAU (Київ)
350 грн.
← купити
Зарядний автомобільний Hoco NZ10 (USB/Type-C/PD45W) Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco NZ10 Type-C USB-A 45 Вт швидка зарядка для смартфонів планшетів
Rozetka.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ10 швидка зарядка PD 45W та QC 3.0 металевий корпус два порти Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Авто зарядний адаптер HOCO NZ10 45 W набір з кабелем usb-c-usb-c сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний комплект - адаптер та кабель HOCO NZ10 45 W usb-c - lightning сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ10 Handy, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ10 Handy. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ10 Handy у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія