шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z29 Regal за ціною від 220 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco Z29 Regal

Вага (г): 39; Габарити (мм): 94x52x32; дисплей; Потужність (на всі порти) (Вт): 15.5; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
15.5 Вт
Функції та можливості
дисплей
Габарити
94x52x32 мм
Вага
39 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Можно брать но есть дешевле при чем не не хуже и даже лучше.
25 жовтня 2022, 11:10 #
Переваги:Работает.

Недоліки:Дисплей не читабелен, пластик матовый и размывает изображение.

Коментар:Обычная зарядка.

Автор:Алексей

від 220  до 439 грн.
Авто Адаптер наскрізний у прикурювач Hoco Z29 Regal with LCD black
MAUDAU (Київ)
368 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z29 Car Charger | 3.1A | 2U | Digital Display Black
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z29 Regal digital display cigarette lighter car charger чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Regal with LCD Z29 2USB
MAUDAU (Київ)
399 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій із цифровим дисплеєм 2 USB HOCO Z29 Regal
MAUDAU (Київ)
263 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z29 Regal 12-24V 2 USB з цифровим дисплеєм розгалужувач прикурювача для телефону та ноу
Rozetka.ua (Київ)
427 грн.
← купити
Автомобільний ЗП Hoco Z29 Regal Digital Display Cigarette Lighter 2USB Black
Rozetka.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Автомобільний ЗП Hoco Z29 Regal Digital Display Cigarette Lighter 2USB Black
Rozetka.ua (Київ)
272 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача Hoco Z29 2xUSB 3.1A
Rozetka.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Автомобыльний розгалужувач для прикурювача Hoco Z29 2xUsb 3.1A Чорний
Rozetka.ua (Київ)
296 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z29 Regal, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z29 Regal. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z29 Regal у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія