шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z57A Glorious за ціною від 145 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco Z57A Glorious

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 145  до 570 грн.
Hoco Z57A 30w PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable metal gray
AKS.ua (Київ)
237 грн.
← купити
Hoco Автомобільний зарядний пристрій для телефона Hoco Z57A Glorious Metal Gray
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z57A Glorious 30W Metal Gray (6942007633109) 6942007633109
Ktc.ua (Рівне)
219 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57A Glorious PD30W+QC3.0 car charger set(C to C) Metal Gray 6942007633147
Comtrading.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z57A Glorious PD30W+QC3.0 car charger Чорний
MAUDAU (Київ)
251 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій 12V АЗП Hoco Z57A Type-C to Type-C QC3.0 +PD 30W (графіт)
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Hoco Z57A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z57A зі швидкою зарядкою USB+Type-C 30W
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Зарядний адаптер Hoco Z57A 30W QC3.0 (USB + Type-C)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
АЗП Hoco Z57A Glorious PD30W+QC3.0 car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
145 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z57A Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z57A Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z57A Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія