шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z61 Correct за ціною від 247 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco Z61 Correct

дисплей; Потужність (на всі порти) (Вт): 17; Макс. потужність (USB) (Вт): 15;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
15 Вт
Потужність (на всі порти)
17 Вт
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 247  до 468 грн.
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z61 Correct three-port cigarette lighter car charger Black
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco Z61 Correct 17w 2xUSB-C/USB-A ports car charger + cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 з дисплеєм та роз'ємом прикурювача і 3 портами
MAUDAU (Київ)
418 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій 2xType-C+USB HOCO Z61 Correct з дисплеєм та прикурювачами 60 W чорний
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 USB/2 Type-C з роз'ємом прикурювача і дисплеєм чорний
MAUDAU (Київ)
410 грн.
← купити
Зарядний автомобільний Hoco Z61 17w 2xUSB-C/USB-A car charger АЗП для телефону Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu/iPhone/iPad/iPod
Rozetka.ua (Київ)
247 грн.
← купити
АЗП Hoco Z61 Correct three-port cigarette lighter car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний адаптер Hoco Z61 Correct 17W (з прикурювачем) та 3 портами USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 USB/2 Type-C з роз'ємом прикурювача та дисплеєм чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Авто зарядний пристрій Hoco Z61 з дисплеєм та роз'ємом прикурювача та 3 портами
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z61 Correct, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z61 Correct. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z61 Correct у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія