шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z61A Correct за ціною від 296 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Z61A Correct

Вага (г): 49; Габарити (мм): 98x55x38; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
98x55x38 мм
Вага
49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 296  до 540 грн.
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z61A Correct Black
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco Z61A Correct 60w PD 2xUSB-C/USB-A fast charger + cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61A Correct PD60W(2C1A) cigarette lighter car charger Чорний
MAUDAU (Київ)
419 грн.
← купити
АЗП Hoco Z61A Correct PD60W(2C1A) cigarette lighter car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Correct cigarette lighter car charger Z61A |2Type-C/1USB/1DC, 60W, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
421 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61А USB/2 Type-C PD 60W з роз'ємом прикурювача та дисплеєм чорний
MAUDAU (Київ)
424 грн.
← купити
Зарядне автомобільне Hoco Z61A PD60W 2xUSB-C/USB-A car charger АЗП швидка зарядка для телефонів / пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
296 грн.
← купити
Car Charger | 60W | 2PD | QC3.0 — Hoco Z61A
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Автомобільне зарядне Hoco Z61А PD30W 2xType-C, USB, слот прикурювача, дісплей, чорне
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Автомобільна зарядка Hoco Z61A PD60W 2C1A з двома USB Type-A для прикурювача чорна
Rozetka.ua (Київ)
496 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z61A Correct, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z61A Correct. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z61A Correct у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія