шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ18 Flash за ціною від 288 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hoco CQ18 Flash

Габарити (мм): 61x21; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 2; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
2
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Матеріал корпусу
метал
Габарити
61x21 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 288  до 1 410 грн.
Hoco Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ18 Flash 2in1 Magnetic + iWatch Silver (with retractable cable Type-C)
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Hoco CQ18 2-in-1 15w wireless charger silver
AKS.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ18 Flash 2 in 1 Magnetic Metal Gray
Цифра (Київ)
574 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ18 Flash 2 in 1 Magnetic Metal Gray
Stls.store (Київ)
594 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ18 Flash 2in1 Magnetic + iWatch (with retractable cable Type-C) Silver
MAUDAU (Київ)
588 грн.
← купити
БЗП Hoco CQ18 Flash 2in1 Magnetic + iWatch (with retractable cable Type-C) Metal gray IS-000000787312
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
768 грн.
← купити
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CQ18 2-in-1 15W Magnetic (iWatch) Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Hoco CQ18 15w 2-in-1 wireles charger grey
AKS.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ18 Flash 2 in 1 Magnetic Silver
Цифра (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wireless Charger CQ18 Flash 2 in 1 Magnetic Silver
Stls.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ18 Flash, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ18 Flash. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ18 Flash у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія