шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CQ9 Crown за ціною від 1111 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco CQ9 Crown

Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка / + нічник та годинник /
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 111  до 1 664 грн.
Зарядка Qi HOCO Crown 3-in-1 night light wireless fast charger with clock cq9 |15W|
MAUDAU (Київ)
1 402 грн.
← купити
Бездротова зарядка Qi Hoco Crown 3 в 1 night light wireless fast charger with clock cq9 15Вт Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником білий
MAUDAU (Київ)
1 334 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротова зарядка Qi Hoco Crown 3 в 1 night light wireless fast charger with clock cq9 15Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником white
Rozetka.ua (Київ)
1 254 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником white
Rozetka.ua (Київ)
1 111 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ9 3в1 з годинником
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядка Qi HOCO Crown 3-in-1 night light wireless fast charger with clock cq9 |15W| White
Rozetka.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CQ9 Crown, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CQ9 Crown. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CQ9 Crown у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія