шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco N6 Charmer за ціною від 249 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Hoco N6 Charmer

Вага (г): 58; Габарити (мм): 84x42x27; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
84x42x27 мм
Вага
58 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
28 листопада 2023, 18:55 #
Переваги:Низька ціна, два порти під зарядку. Компактний розмір, хороша потужність у 18 Вт.

Недоліки:Не знайшов. Хіба що задешевий кабель, але й ним можна покористуватися певний час.

Коментар:Спочатку хотів взяти Baseus GAN на 20 Вт, але якось передумав переплачувати 100 грн за різницю в заряджанні у 2 Вт. Гадаю, що це відмінний пристрій для поїздок/подорожей та й для дому ідеал.

Автор:Сергій  пользуюсь Hoco N6 Charmer кілька місяців

від 249  до 495 грн.
Сетевое зарядное устройство HOCO N6 Charmer QC3.0 18W black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
288 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N6 Charmer 2 USB, QC3.0, 3 A White
MAUDAU (Київ)
299 грн.
← купити
Кабель для зарядки Lightning Type-C для iphone / дріт, шнур Тайп сі на Лайтнінг зарядний кабель для айфона 1,2м N6
Rozetka.ua (Київ)
278 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N6 Charmer dual port charger 2 USB 3 A 2xQC3.0 18W
MAUDAU (Київ)
495 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N6 Charmer QC3.0 18W black
MAUDAU (Київ)
340 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Hoco N6 Charmer |2USB, 18W/3A, підтримка швидкої зарядки QC3.0, багаторівневий захист, у
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій 2USB Hoco N6 QC3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N6 Charmer dual port QC3.0 charger set (with Type-C cable) Black
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N6 Charmer, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N6 Charmer. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N6 Charmer у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія