шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C108A Leader за ціною від 326 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Hoco C108A Leader

Вага (г): 68; Габарити (мм): 88x48x28; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x48x28 мм
Вага
68 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 326  до 636 грн.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C108A Home Charger | 35W | 2 PD | QC3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
574 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C для Lightning Cable Leader dual port (2C) Charger C108A | 2Type-C, 35W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
363 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
326 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 2xType-C PD35W с кабелем Type-C - Lightning C108A White (C108AiP)
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
534 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Hoco C108A Leader |2Type-C, 35W/3A, підтримка швидкої зарядки PD/QC, багаторівневий захи
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство Hoco C108A + кабель Type-C на Type-C (2Type-C, PD35W/QC, 3A, с быстрой зарядкой) - Белый
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C108A + кабель Type-C на Lightning (2Type-C, PD35W/QC, 3A, із швидкою зарядкою) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C108A Leader, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C108A Leader. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C108A Leader у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія