шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C110A Lucky за ціною від 351 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C110A Lucky

Вага (г): 97; Габарити (мм): 93x56x36; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 35; Макс. потужність (USB) (Вт): 35
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Потужність (на всі порти)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
93x56x36 мм
Вага
97 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  550 грн.

від 351  до 510 грн.
Зарядний пристрій Hoco C110A Lucky 35 Вт 2 виходи юсб-с + кабель C-C
MAUDAU (Київ)
445 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C110A Lucky PD/QC 35W Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
351 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C110A Lucky 35 W 2 виходи порти USB-C
MAUDAU (Київ)
380 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C110A Lucky 35 Вт 2 виходи спідн-с + кабель Type-C Lightning
MAUDAU (Київ)
450 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C110A Lucky PD/QC 35W Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C110A Lucky PD/QC 35W Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
411 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C110A Lucky 35 Вт 2 виходи юсб-з + кабель Type-C - Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C110A Lucky 35 Вт 2 виходи юсб-с + кабель CC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C110A Lucky 35W 2 виходи - порт USB-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Hoco C110A Lucky + кабель Type-C (PD 35 Вт, QC 3.0, 3А, х2 USB Type-C, зі швидкою зарядкою, сзу) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C110A Lucky, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C110A Lucky. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C110A Lucky у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія