шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C111A Lucky за ціною від 283 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco C111A Lucky

Вага (г): 94; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
94 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 283  до 638 грн.
HOCO C111A Lucky dual-port PD30W+QC3.0 charger White (6931474790866) C111ALuckydual-portPD30W+QC3.0chargerWhite(693147479086
COMFY.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C Cable Lucky dual-port charger set C111A 1USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC White (000009298
One-click.com.ua (Дніпро)
321 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C111A Lucky 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 White (6931474790866) 6931474790866
Brain.com.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C111A Lucky 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 White (6931474790866) 6931474790866
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний набір блок Hoco C111A 2 порти USB A + C 30 Вт і кабель type-C Lightning
MAUDAU (Київ)
489 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C111A Lucky dual-port PD30W+QC3.0 charger White (6931474790866)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний блок живлення Type-C+USB HOCO C111A Lucky 30 W 3 A білий (RZN-23100577)
Rozetka.ua (Київ)
464 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C111A Lucky dual-port PD30W+QC3.0 charger White
Rozetka.ua (Київ)
456 грн.
← купити
Зарядний пристрій МПЗ з кабелем HOCO Type-C to Type-C Cable Lucky C111A |1USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
638 грн.
← купити
Зарядний блок живлення Type-C+USB HOCO C111A Lucky 30 W 3 A білий
Rozetka.ua (Київ)
405 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C111A Lucky, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C111A Lucky. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C111A Lucky у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія