шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни221Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C12Q Smart за ціною від 145 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco C12Q Smart

Вага (г): 64; Габарити (мм): 86x44x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x44x26 мм
Вага
64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 145  до 787 грн.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 18W Black 6931474716255
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
179 грн.
← купити
Hoco 6931474716286
Mallprix.com (Київ)
180 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C12Q (1USB, 3А) QC3.0 White (S23110) + кабель MicroUSB S23110
Click.ua (Київ)
235 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 18W + кабель Type-C White 6931474716309
FOXTROT.UA (Київ)
170 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C12Q Smart USB QC3.0 + cable USB to USB-C 18W White (6931474716309) 6931474716309
E-server.com.ua (Київ)
198 грн.
← купити
HOCO C12Q Smart QC3.0 charger set(Type-C) 18W White (6931474716309) C12QSmartQC3.0chargerset(Type-C)18WWhite(6931474716309)
COMFY.ua (Київ)
185 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart FCP/AFC C12Q 1USB, 3A, 18W, QC3.0 Black (000004237)
One-click.com.ua (Дніпро)
147 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C12Q Smart Black (QC3.0 1USB/3A + MicroUSB)
Soho.com.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство HOCO C12Q Smart QC3.0 3A 18W black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
206 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco C12Q (1USB/ 3A/ QC 3.0) + кабель Type- C чорний 22763436
Allbattery.ua (Харків)
460 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C12Q Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C12Q Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C12Q Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія