шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни293Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco C12Q Smart за ціною від 145 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco C12Q Smart

Вага (г): 64; Габарити (мм): 86x44x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x44x26 мм
Вага
64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 145  до 787 грн.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 18W Black 6931474716255
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
179 грн.
← купити
Hoco 6931474716286
Mallprix.com (Київ)
180 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C12Q (1USB, 3А) QC3.0 White (S23110) + кабель MicroUSB S23110
Click.ua (Київ)
235 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 18W + кабель Type-C White 6931474716309
FOXTROT.UA (Київ)
170 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C12Q Smart USB QC3.0 + cable USB to USB-C 18W White (6931474716309) 6931474716309
E-server.com.ua (Київ)
198 грн.
← купити
HOCO C12Q Smart QC3.0 charger set(Type-C) 18W White (6931474716309) C12QSmartQC3.0chargerset(Type-C)18WWhite(6931474716309)
COMFY.ua (Київ)
185 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Smart FCP/AFC C12Q 1USB, 3A, 18W, QC3.0 Black (000004237)
One-click.com.ua (Дніпро)
147 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C12Q Smart Black (QC3.0 1USB/3A + MicroUSB)
Soho.com.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство HOCO C12Q Smart QC3.0 3A 18W black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
206 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco C12Q (1USB/ 3A/ QC 3.0) + кабель Type- C чорний 22763436
Allbattery.ua (Харків)
460 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C12Q Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C12Q Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C12Q Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія