шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C160A Upgrade за ціною від 419 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco C160A Upgrade

Вага (г): 171; Габарити (мм): 92x55x30; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
92x55x30 мм
Вага
171 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  650 грн.

від 419  до 749 грн.
Hoco C160A Upgrade 65w Gan PD/QC 2xUSB-C/USB-A fast charger black
AKS.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C160A Upgrade PD65W Black
MTA.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C160A Upgrade PD65W Black
Touch (Дніпро)
549 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C160A Upgrade PD65W(2C1A) charger set(C to C) Black (6942007672016) 6942007672016
Dendi.ua (Мукачево)
499 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco C160A 2USB-C/1USB QC/PD65W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Hoco C160A Upgrade 65w Gan PD/QC 2XUSB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco C160A 2USB-C/1USB QC/PD65W+Type-C to Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Супер швидка зарядка 65W Hoco Premium C160A PD QC 3.0 (2xUSB-C + USB-A) для MacBook iPhone Android + кабель Type-C
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C160A Upgrade PD65W Black [163534]
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco C160A Upgrade PD65W 2хType-C 1хUSB-A для швидкої зарядки пристроїв, телефонів та планшетів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C160A PD65W 2C1A Чорний
Rozetka.ua (Київ)
621 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C160A 65W GaN, 2USB-C + USB-A, PD, QC3.0, швидка зарядка, адаптер живлення для ноутбуків і
Rozetka.ua (Київ)
625 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C160A Upgrade PD65W(2C1A) charger set(C to C) Black (6942007672016)
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C160A Upgrade, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C160A Upgrade. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C160A Upgrade у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія