шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C86A Illustrious за ціною від 225 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco C86A Illustrious

Вага (г): 54; Габарити (мм): 83x41x25; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; дисплей; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x41x25 мм
Вага
54 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 225  до 478 грн.
МЗП Hoco C86A Balance 2.4A (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB Чорний
MAUDAU (Київ)
225 грн.
← купити
МЗП Hoco C86A Balance 2.4A (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB Чорний IS-000000530162
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
478 грн.
← купити
Адаптер Hoco C86A
Rozetka.ua (Київ)
227 грн.
← купити
Зарядний адаптер з дисплеєм Hoco C86A Illustrious dual port charger with digital display (EU) чорний
MAUDAU (Київ)
345 грн.
← купити
Зарядний адаптер з дисплеєм Hoco C86A Illustrious 2 порти + кабель мікросб чорний
MAUDAU (Київ)
355 грн.
← купити
Зарядний пристрій з дисплеєм Hoco C86A Illustrious 2 порти + кабель USB-C чорний
MAUDAU (Київ)
390 грн.
← купити
МЗП HOCO C86A (2USB/2.4A) + кабель USB to MicroUSB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO С86А 2.4 A 2 Usb (LED) Білий
Rozetka.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO С86А 2.4 A 2 Usb (LED) Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з дисплеєм HOCO C86A Illustrious з кабелем Lightning | 2USB, 2.4A |. White
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C86A Illustrious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C86A Illustrious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C86A Illustrious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія