шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS102A Folding за ціною від 225 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco CS102A Folding

Вага (г): 112; Габарити (мм): 65x46x37; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
65x46x37 мм
Вага
112 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 225  до 533 грн.
Hoco CS102A Folding 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black
AKS.ua (Київ)
236 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS102A Folding PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
МЗП Hoco CS102A Folding PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
244 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable folding charger set CS102A|1USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS102A Folding PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco CS102A Folding 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black
AKS.ua (Київ)
274 грн.
← купити
МЗП Hoco CS102A Folding PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
271 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS102A Folding PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C (Black) (250866)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS102A Folding PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) (Black) (250865)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable folding charger set CS102A|1USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS102A Folding, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS102A Folding. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS102A Folding у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія