шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS12A Ocean за ціною від 122 грн.
Відео 2Фото 18

Характеристики та опис Hoco CS12A Ocean

Вага (г): 44; Габарити (мм): 77x45x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x45x32 мм
Вага
44 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 122  до 444 грн.
Hoco CS12A 18w QC3.0 home charger white
AKS.ua (Київ)
157 грн.
← купити
Блок живлення HOCO CS12A 1xUSB, 18 Вт, чорний, блістер
Comtrading.ua (Київ)
444 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS12A Ocean single port QC3.0 charger set (Type-C) (EU) Чорний
MAUDAU (Київ)
247 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Hoco CS12A 18w QC3.0 home charger + micro USB cable white
AKS.ua (Київ)
282 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White 6942007603690
Comtrading.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Адаптер зарядний пристрій Hoco CS12A (1 USB 18 W) + кабель USB Type-C (чорний)
MAUDAU (Київ)
220 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS12A USB 18W білий
MAUDAU (Київ)
216 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White (6942007603690)
Rozetka.ua (Київ)
170 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White (6942007603690)
Rozetka.ua (Київ)
169 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS12A Ocean, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS12A Ocean. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS12A Ocean у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія