шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS53A Surplus за ціною від 152 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco CS53A Surplus

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 152  до 393 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS53A Surplus single port PD25W charger White
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco CS53A Surplus 25w PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Hoco 6942007631488
Mallprix.com (Київ)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS53A Surplus Single Port PD25W White (6942007631488) 6942007631488
FOXTROT.UA (Київ)
152 грн.
← купити
HOCO CS53A Surplus single port PD25W charger White (6942007631488) CS53ASurplussingleportPD25WchargerWhite(6942007631488)
COMFY.ua (Київ)
165 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Hoco CS53A Surplus single port PD25W charger White
Soho.com.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS53A Surplus single port PD25W charger White 6942007631488
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS53A Surplus single port PD25W charger(EU) Білий
MAUDAU (Київ)
251 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS53A Surplus single port PD25W charger White (6942007631488)
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Hoco CS53A Surplus 25w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
284 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS53A Surplus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS53A Surplus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS53A Surplus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія