шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS62A Bright за ціною від 394 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco CS62A Bright

Вага (г): 81; Габарити (мм): 76x47x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 45;ємів USB-C (шт.): 2
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x47x30 мм
Вага
81 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
19 січня 2026, 14:52 #
Переваги:Функціонал. З S25 Ultra робить на повну

Недоліки:За цю ціну нічого

Коментар:За 400 грн + кабель, дуже непогано, але подивимось скільки буде працювати

Автор:TeNa

f8 березня 2026, 09:53
500грн без доставки
від 394  до 784 грн.
Зарядний пристрій HOCO Bright PD charger CS62A 2Type-C, 45W/3A Black (6942007638456)
One-click.com.ua (Дніпро)
394 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS62A 110-240V, PD45W, 2*USB-C, чорний, коробка HOCO CS62A / B
Comtrading.ua (Київ)
666 грн.
← купити
Адаптер живлення 2 порти зарядний пристрій Hoco CS62a 45W блок чорний
MAUDAU (Київ)
584 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS62A 2USB-C PD/QC 45W GAN Black
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO CS62A Bright charger 2хUSB Type-C 45W/3A Black
Rozetka.ua (Київ)
783 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Bright PD charger CS62A |2Type-C, 45W/3A| Black
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS62A GaN PD45W/3A 2Type-C із швидкою зарядкою Black
Rozetka.ua (Київ)
612 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Bright PD charger CS62A |2Type-C, 45W/3A| чорний
Rozetka.ua (Київ)
514 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Bright PD Charger CS62A | 2Type-C, 45W/3A |
Rozetka.ua (Київ)
405 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO CS62A Bright charger 2хUSB Type-C 45W/3A Black
Rozetka.ua (Київ)
784 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS62A Bright, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS62A Bright. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS62A Bright у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія