шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N19 Rigorous за ціною від 437 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco N19 Rigorous

Вага (г): 60; Габарити (мм): 76x30x30; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
76x30x30 мм
Вага
60 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 437  до 905 грн.
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning cable Rigorous charger set N19 Type-C, 25W, 3A, QC/PD White (000007847)
One-click.com.ua (Дніпро)
482 грн.
← купити
Зарядний пристрій блок Hoco N19 Rigorous 25 W USB-C вихід
MAUDAU (Київ)
490 грн.
← купити
HOCO Hoco N19 (PD) 1Type-C/5.0А/25W Black Зарядний пристрій Hoco N19 (PD) 1Type-C/5.0А/25W Black
Kvshop.com.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C для Lightning cable Rigorous charger set N19 |Type-C, 25W, 3A, QC/PD| 4756092
Rozetka.ua (Київ)
678 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning cable Rigorous charger set N19 |Type-C, 25W, 3A, QC/PD|
MAUDAU (Київ)
696 грн.
← купити
Зарядний комплект Hoco Rigorous charger set N19 Type-C to Lightning cable 25W білий
MAUDAU (Київ)
690 грн.
← купити
Адаптер мережевий комплект зарядний Hoco N19 і кабель Type-C to Type-C Rigorous білий
MAUDAU (Київ)
595 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Rigorous charger N19 1 вихід Type-C 25W чорний
MAUDAU (Київ)
540 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N19 Rigorous 25 W USB type-C (6931474751966) чорний
MAUDAU (Київ)
550 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Type-C to Lightning cable Rigorous charger set N19 | Type-C, 25W, 3A, QC/PD white
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N19 Rigorous, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N19 Rigorous. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N19 Rigorous у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія