шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N32 Glory за ціною від 319 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco N32 Glory

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 319  до 738 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N32 Glory White PD30W (Type-C)
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N32 Glory 30W White (789914)
Touch (Дніпро)
379 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N32, 1xUSB-C, PD30W, білий, коробка HOCO N32 / W
Comtrading.ua (Київ)
450 грн.
← купити
МЗП Hoco N32 Glory PD30W (1USB-C) + кабельType-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
353 грн.
← купити
МЗП Hoco N32 Glory PD30W (1USB-C) + кабельType-C to Lightning Black IS-000000645571
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
576 грн.
← купити
Швидка зарядка для телефону Type C / Зарядний пристрій Type-C Hoco N32 Glory PD30W Type-C to Lightning МЗП
Rozetka.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N32 Glory + Type-C to Lightning Cable Black PD30W
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N32 Glory PD30W Type-C to Lightning (Black) (166583)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N32 Glory PD30W (White) (166577)
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N32 Glory PD 30W, білий (6931474789914)
Rozetka.ua (Київ)
738 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N32 Glory, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N32 Glory. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N32 Glory у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія