шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N43 Vista за ціною від 219 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Hoco N43 Vista

Вага (г): 60; Габарити (мм): 81x34x34; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x34x34 мм
Вага
60 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 219  до 782 грн.
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C cable Vista single port charger N43 Type-C, QC/PD, 30W/3A White (000010641)
One-click.com.ua (Дніпро)
394 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Vista single port charger N43 |Type-C, QC/PD, 30W/3A|
MAUDAU (Київ)
582 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO Type-C to Type-C cable Vista single port charger N43 30Вт USB-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
782 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Vista single port charger N43 |Type-C, QC/PD, 30W/3A| White
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco N43 1 USB-C PD/QC 30w GaN black
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco N43 1 USB-C PD/QC 30w GaN White
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N43 Vista 1C PD30W (Moonlight white) (199171)
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N43 Vista 1C PD30W (Ice blue) (199173)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Type-C cable Vista single port charger N43 |Type-C, QC/PD, 30W/3A| білий
Rozetka.ua (Київ)
514 грн.
← купити
МЗП Hoco N43 Vista PD30W (1USB-C) Moonlight white
Rozetka.ua (Київ)
219 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N43 Vista, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N43 Vista. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N43 Vista у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія