шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни97Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N61 Gentle за ціною від 205 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco N61 Gentle

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 205  до 528 грн.
Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger white
AKS.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N61 Gentle PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Gentle charger N61 (Type-C to Type-C set) 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (6942007644273)
One-click.com.ua (Дніпро)
228 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N61 110-240V, PD20W+Q3.0, USB+Type-C, чорний, блістер HOCO N61B
Comtrading.ua (Київ)
270 грн.
← купити
МЗП Hoco N61 Gentle PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
235 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Gentle charger N61 | 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC| 5017607
Rozetka.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
← купити
Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
← купити
Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N61 Gentle, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N61 Gentle. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N61 Gentle у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія