шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N66 Ingenious за ціною від 301 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco N66 Ingenious

Вага (г): 67; Габарити (мм): 70x36x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x36x32 мм
Вага
67 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  550 грн.

від 301  до 566 грн.
МЗП Hoco N66 Ingenious PD35W (1USB-C) + кабель Type-C to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
316 грн.
← купити
МЗП Hoco N66 Ingenious PD35W (1USB-C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000818141
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
547 грн.
← купити
Мережевий блок HOCO N66, 35 Вт, USB Type-C, для смартфонів і планшетів, білий
Rozetka.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N66 Ingenious single port PD35W charger(EU) Білий
MAUDAU (Київ)
422 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Ingenious single port PD charger N66 |1Type-C, 35W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
516 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Ingenious single port PD charger N66 |1Type-C, 35W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
МЗП Hoco N66 Ingenious single port PD35W charger(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Ingenious single port PD charger N66 |1Type-C, 35W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
357 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO C to C cable Ingenious single port PD charger set N66 | 1Type-C, 35W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
301 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO N66 35 Вт з портом Type-C White (24319)
Rozetka.ua (Київ)
566 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N66 Ingenious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N66 Ingenious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N66 Ingenious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія