шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N75 Grande за ціною від 422 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco N75 Grande

Вага (г): 166; Габарити (мм): 86x47x31; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x47x31 мм
Вага
166 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  750 грн.

від 422  до 1 000 грн.
Hoco N75 65w GaN PD 2USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N75 Grande 65W Black
MTA.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Зарядний пристрій блочок USB Hoco N75 3A/ 1USB/ QC3.0/ 2PD/ 65W/ швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Зарядний пристрій із швидкою зарядкою 65W та кабелем Type-C to Type-C HOCO N75 2Type-C + 1USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N75 GaN PD 65W QC3.0 USB-A Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
681 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Premium N75 65W GaN PD QC 3.0 2xUSB-C + USB-A Швидка зарядка для ноутбука смартфона
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Hoco N75 Grande USB/2Type-C 65W швидка зарядка для портативних пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
422 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Hoco N75 Grande USB/2Type-C 65W швидка зарядка для портативних пристроїв + кабель Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Зарядний пристрій 3 порти Hoco N75 Grande 65W (2C1A) чорний
Rozetka.ua (Київ)
705 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N75 Grande 65W 2C1A Black
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N75 Grande, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N75 Grande. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N75 Grande у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія